Cukrzyca Tech Fest 2021

W dniach 27-28 marca 2021 roku, w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni, odbędzie się pierwsza edycja największej polskiej konferencji dotyczącej technologii dla diabetyków – Cukrzyca Tech Fest 2021

Będzie to konferencja zorganizowana przez pacjentów w ramach inicjatyw internetowych społeczności.

IDEA KONFERENCJI
XXI wiek przyniósł nam wiele nowoczesnych rozwiązań dla diabetyków. Pompy, CGMy, inteligentne peny i wreszcie – systemy zamkniętej pętli cukrzycowej. Technologia ma jednak to do siebie, że potrafi nas przerosnąć, dlatego często szukamy wsparcia wśród społeczności, wiedzy, instrukcji czy też pomocnej dłoni. Konferencję Cukrzyca Tech Fest tworzymy właśnie dla Was – żeby ułatwić wejście w świat „diabtech”, dzielić się wiedzą oraz po prostu spotkać przyjazną nam osobę, z tymi samymi problemami.

PROGRAM KONFERENCJI
W ramach dwudniowych aktywności dostępne będzie nieduże EXPO z wystawcami ze świata diabetologii, na które wstęp będzie darmowy po wcześniejszej rejestracji. Ponadto, pierwszego dnia konferencji odbędzie się seria wykładów od polskich, ale też zagranicznych prelegentów, dotyczące codziennego życia z technologią czy inspiracji. Drugiego dnia odbędą się warsztaty z dietetyki, psychologii oraz budowania samodzielnych systemów zamkniętej pętli cukrzycowej AndroidAPS oraz Loop.

Partnerem strategicznym konferencji została firma Roche Diabetes Care Polska.

REJESTRACJA
Wszystkie informacje dotyczące konferencji można znaleźć na stronie https://cukrzyca.tech

KONTAKT DLA MEDIÓW: 
email: jerry@cukrzyca.tech
telefon: 784 367 186